4 Nejlepší Cestovní Slevy, Které Můžete Získat, Aniž Byste Zaplatili Jediný Haléř

Jednou z nejvděčnějších věcí na dovolené je udělat to za zlomek ceny. Díky internetu je rezervace výletů mnohem jednodušší a levnější než kdykoli předtím. Slevy můžete najít prakticky kdekoli a v jakémkoli časovém rámci, který chcete. Zde je několik tipů, jak získat nejlepší nabídky na cestování, aniž byste za ně zaplatili jediný cent!

Ušetřete na letech

Nejjednodušší způsob, jak ušetřit na letenkách, je koupit si je, když jsou nejlevnější. Stránky jako Skyscanner vám mohou pomoci najít nejlepší nabídky, aniž byste museli platit plnou cenu. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailových upozornění od leteckých společností, abyste věděli, kdy mají na poslední chvíli výprodej nebo výprodej jízdného.

Nakupujte nabídky online

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak získat slevu na cestování, je nakupovat nabídky online. Stránky jako Groupon, RetailMeNot a další nabízejí slevy na vše od hotelů po letenky. Obvykle můžete najít slevy 50 % nebo více na oblíbené výlety a destinace.

Dalším dobrým způsobem, jak najít nabídky, je přihlásit se k odběru e-mailových seznamů ze stránek, které se specializují na cestování. Tyto seznamy jsou obvykle rozesílány denně s novou nabídkou, kterou můžete zvážit. Někdy je to jen 10% sleva kupón na hotel, ale jindy můžete získat zdarma let!

Získej míle a body

Jedním z nejlepších způsobů, jak získat slevy na cestování, je získávat míle a body z věrnostních programů. Pokud jste již členem věrnostního programu, nezapomeňte vždy zkontrolovat nabídky nebo výhody. Míle můžete získávat prostřednictvím společností vydávajících kreditní karty, hotelů a leteckých společností. A i když nejste loajální k žádné společnosti, mnoho leteckých společností má spojenectví s jinými leteckými společnostmi, které vám umožňují získávat body napříč jejich sítěmi.

Získejte studentské slevy

Máte platný studentský průkaz? Pokud ano, máte nárok na některé z nejlepších slev na cestování. Tato možnost je také skvělá, pokud s sebou plánujete vzít svého partnera nebo kamaráda. Některá z míst, kde můžete tyto slevy najít, jsou Expedia, Orbitz a StudentUniverse.